Grafiska blad bl a Palmer Jaworska Carlström
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 10 st, Kompositioner, landskapsmotiv, stadsmotiv, Claude Wetsbuck, Olle Carlström, Lennart Roupe, Leopold Fare, Danka Jaworska, Lasse Åberg, Werner Pfeiffer, Bengt Böckman, Peter Matthews, Anders Palmer, serigrafi, litografi, etsning, varierande format, lista över upplagor samt bladstorlek medföljer
127907
2012-04-01