Grafiska blad bl a KG Nilsson Carle Nessim

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 10 st, Kompositioner, KG Nilsson, Lars WElander Göran Fogelkvist, Pontus Carle, Beck & Jung, Peter Matthews, R Kanerva, Susanne Nessim, Bengt Böckman, Richard Davie, serigrafi, litografi, etsning, varierande format, lista över upplagor samt bladstorlek medföljer

127909

2012-04-01