Gustaviansk karmstol

Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOL, gustavianskt stockholmsarbete, förgylld

Slitage

127925

2012-04-02