Stadsbild oljemålning

Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stadsbild, olja på pannå, 50x68 cm

Skador

127945

2012-04-02