Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stadsbild, olja på pannå, 50x68 cm
Skador
127945
2012-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här