Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Dimanche matin", signerad Bertil Öhlund, olja på duk, daterad a tergo 1974, 130x162 cm

127946

2012-04-02