Barn med sytråd oljemålning

Barn med sytråd oljemålning
Barn med sytråd oljemålning
Barn med sytråd oljemålning
Barn med sytråd oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Barn med sytråd, spännramen märkt E Appelhelm Op no 3 1862?, olja på duk, 27x23 cm

Krackelyrer

127948

2012-04-02