Allan Egnell oljemålning
2012-04-02
127969
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EGNELL, Allan (1884-1960): Damporträtt, signerad och daterad Allan Egnell 1907 11(?) okt, olja på duk, 92x73 cm
Smärre färgbortfall, krackelyrer