Stolar 6 st gustavianska stockholmsarbeten

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 6 st., gustavianska stockholmsarbeten, ca 1790, träskurna och bemålade, genombruten rygg med spjälknippe

Smärre skador och lagningar

127996

2012-04-02