Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 6 st., gustavianska stockholmsarbeten, ca 1790, träskurna och bemålade, genombruten rygg med spjälknippe
Smärre skador och lagningar
127996
2012-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här