Tallrikar och skål med lock Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st, SKÅL med lock, Kina, 1700-1800-tal, bl a imari och famille rose, diameter 7,5-27 cm

Skador

128005

2012-04-04