Carl Elmberg skulptur

Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELMBERG, Carl (1889-1955): Kvinnoporträtt, signerad och daterad C. Elmberg -46, terracotta, höjd 38 cm

128019

2012-04-02