Ulla Wachtmeister gouache

Ulla Wachtmeister gouache
Ulla Wachtmeister gouache
Ulla Wachtmeister gouache
Ulla Wachtmeister gouache

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

WACHTMEISTER, Ulla (född 1926): Komposition, signerad och daterad -64, gouache, 31,5x23 cm

128021

2012-04-03