Taburett sengustaviansk

Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, sengustaviansk, 1800-tal

Smärre dekorskador

128023

2012-04-02