Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARRIS, John (1811-1865): Fores´s National Sports "Fox-hunting the kill", efter J F Herring Sr, färglitografi, 62x114 cm
Ramskador
128099
2012-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här