Oljemålning Anna Ström

Oljemålning Anna Ström
Oljemålning Anna Ström
Oljemålning Anna Ström
Oljemålning Anna Ström
Oljemålning Anna Ström
Oljemålning Anna Ström

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRÖM, Anna (18/1900-tal): Gustaviansk interiör med kvinnofigur, signerad AK Ström, olja på duk, 147x88 cm

smärre färgbortfall

128125

2012-04-03