Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STRÖM, Anna (18/1900-tal): Gustaviansk interiör med kvinnofigur, signerad AK Ström, olja på duk, 147x88 cm
smärre färgbortfall
128125
2012-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här