Tallrikar 1 par skålar 1 par Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, SKÅLAR, 1 par, underglasyrblå dekor, Kina, 1700-tal, diameter 22 resp. 8 cm

smärre nagg, en skål med liten spricka

128135

2012-04-03