Henrik Forssbeck oljemålning

Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSSBECK, Henrik, (f.1910), Finca med åsnor, monogramsignerad, olja på duk, 65x85 cm

128145

2012-04-03