Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, SKÅL, 3 KOPPAR, BURK MED LOCK, porslin Kina, underglasyr i blått, 1700/1800-tal

Smärre nagg

128149

2012-04-01