Kallskål tenn

Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, 1700-tal, inskription daterad 1760, diameter 23 cm

128156

2012-04-01