Ljusstakar tenn Johan Bengt Sundberg

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, stämplade Johan Bengt Sundberg, Göteborg (verksam 1781-1812), stämplade 1805, höjd 19 cm

Skador, lagningar

128158

2012-04-01