Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOLIN, Ellen (1854-1939): Sommar i Stockholm, signerad och daterad Ellen Jolin 1916, akvarell, 27x43 cm

128195

2012-04-04