Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Metaren", signerad Mårten A., 436/1400, färglitografi, 38x45 cm

Passpartout med fuktfläck, ej examinerad ur ram

128199

2012-04-04