Oljemålning skogslandskap
2012-04-03
128201
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogslandskap, otydligt signerad och daterad 24, olja på duk, 69x80