Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SUNDBERG, Per (1887-1968): (2) Lanskap, en signerad P. Sundberg, olja på pannå, 23x40 resp 22x31 cm
Zustandsbeschreibung
128211
2012-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner