Kamera samt tillbehör Minox Hektor Leica
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINOX B, svart, med mätkedja, blixtutlösare 1 svart och 1 krom, kikarfäste, reprostativ, bordsstativ 2 st, MINOX 35GL, svart, HEKTOR, 1:4,5/135 mm Leica-objektiv, nr 1413761, 1956, krom, i väska, LEICA-METER MR, svart, nr 29327, 1960-talets mitt, LEICA-METER MR, svart, nr 25561, tidigt 1960-tal
128222
2012-04-03