Kamera samt tillbehör Minox Hektor Leica

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

MINOX B, svart, med mätkedja, blixtutlösare 1 svart och 1 krom, kikarfäste, reprostativ, bordsstativ 2 st, MINOX 35GL, svart, HEKTOR, 1:4,5/135 mm Leica-objektiv, nr 1413761, 1956, krom, i väska, LEICA-METER MR, svart, nr 29327, 1960-talets mitt, LEICA-METER MR, svart, nr 25561, tidigt 1960-tal

128222

2012-04-03