Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BAROMETER med klocka, termometer och hygrometer, Skottland omkring 1830-50-tal, mahogny, signerad J. Comitti, Banff, höjd 113 cm
Uret fungerar ej, senare verk, smärre skador
128223
2012-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här