Oskar Andersson akvarell

Oskar Andersson akvarell
Oskar Andersson akvarell
Oskar Andersson akvarell
Oskar Andersson akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, Oskar Leonard (1836-1868): Lok och hästar, signerad O Andersson 1867, akvarell, 39x56 cm

128224

2012-04-04