Herman Lindqvist oljemålning

Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDQVIST, Herman (1868-1923): Långa Raden - Skeppsholmen, signerad och daterad H Lindqvist 1919, olja på duk, 49x65 cm

128233

2012-04-04