Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, Orrefors, ca 60 delar, slipad dekor, bestående av 19 st vinglas, 12 st vitvinsglas, 17 st starkvinsglas samt 12 sherryglas, numrerade
Proveniens: Personlig gåva av Sachs.
128254
2012-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här