Glasservis Orrefors

Glasservis Orrefors
Glasservis Orrefors

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, Orrefors, ca 60 delar, slipad dekor, bestående av 19 st vinglas, 12 st vitvinsglas, 17 st starkvinsglas samt 12 sherryglas, numrerade
Proveniens: Personlig gåva av Sachs.

128254

2012-04-03