Einar Jolin blyerts och färgkrita

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976), Sovande mops, signerad och daterad med dedikation Einar Jolin 26 juli 1919, blyerts och färgkrita, 24x24 cm

128264

2012-04-07