Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
MAKANDER, Ann (f. 1954): "Spegling", signerad o daterad -95, olja på pannå, 50x50 cm, etikettmärkt Galleri Svenska bilder
128265
2012-04-04