Timplåda Dalarna

Timplåda Dalarna
Timplåda Dalarna
Timplåda Dalarna
Timplåda Dalarna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK, med skjutlock, Dalarna, daterad 1851, dekor av kurbits, höjd 15, 41x28

list saknas, skador

128267

2012-04-03