Krukowskaja Zoia oljemålning

Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOIA, Krukowskaja (1903- 1999): Blomsterstilleben med fönsterutsikt, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm

128272

2012-04-04