Målning 1800-tal
2012-04-04
128294
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild, signerad och daterad J Williamson 79, olja på duk, 37x50 cm
dukhål