Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, med målad dekor, höjd 76, 202x94 cm

Skador

128302

2012-04-03