Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOLM, Per Daniel (1835-1903, tillskriven): "Landskap från Stangvik", daterad 25 juli 1862, olja på pannå, 24x37 cm
128304
2012-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här