Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WAGNSTEDT Hannes (1906-1980) (2): Porträtt samt "Stugor på Gullholmen - Bohuslän", monogramsignerade HW, olja på pannå, 35x23 cm resp 23x32 cm
128313
2012-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här