Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HRADIL, Bela (född 1885-1968): Stilleben med jordgubbar, signerad och daterad Bela Hradil 28, olja på pannå, 29x23 cm
krackeleringar
128319
2012-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här