Bela Hradil oljemålning

Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HRADIL, Bela (född 1885-1968): Stilleben med jordgubbar, signerad och daterad Bela Hradil 28, olja på pannå, 29x23 cm

krackeleringar

128319

2012-04-04