Søren Steen-Johnsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEEN-JOHNSEN Søren (Norge, 1903-1979): "Oväder", signerad och daterad Steen-Johnsen -30, olja på pannå, 38x45 cm, oramad,
Utställd: Riksförbundet för bildande konst 173 "Humblas samling"

128321

2012-04-04