Søren Steen-Johnsen oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEEN-JOHNSEN Søren (Norge, 1903-1979): "Oväder", signerad och daterad Steen-Johnsen -30, olja på pannå, 38x45 cm, oramad,
Utställd: Riksförbundet för bildande konst 173 "Humblas samling"
128321
2012-04-04