Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDMAN, Axel (1848-1930): Hamnstad i aftonrodnad, monogramsignerad A L-n, olja på pannå, 15,5x26 cm
128323
2012-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här