Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDMAN, Axel (1848-1930): Hamnstad i aftonrodnad, monogramsignerad A L-n, olja på pannå, 15,5x26 cm

128323

2012-04-04