Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7, Hjert Hjert 168
Fläckar
128378
2012-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här