Zorn etsning Lavards Anders

Zorn etsning Lavards Anders
Zorn etsning Lavards Anders
Zorn etsning Lavards Anders
Zorn etsning Lavards Anders

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7, Hjert Hjert 168

Fläckar

128378

2012-04-06