Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1x22,7 cm
Missfärgningar och fläckar
128380
2012-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här