Dubbelyxa

Dubbelyxa
Dubbelyxa
Dubbelyxa
Dubbelyxa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YXA, indo-persisk, med förgylld dekor, järnskott skaft, längd 146 cm

Slitage

128383

2012-04-24