Leif Johansson oljemålning
2012-04-03
128404
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 130x98 cm