Månbord engelsk stil
2012-04-05
128427
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MÅNBORD, 1 par, engelsk stil, mahogny, höjd 78, diameter 96 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Smärre ytskador