Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARZT, Benno (f. 1941): "Gula höjder", signerad o daterad -07, olja på duk, 100x100 cm

128428

2012-04-05