Max Walter Svanberg litografi

Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Max Walter 71, 206/300, färglitografi + bladguld,31x40 cm

128434

2012-04-05