Vitrinskåp Karl Andersson
2012-04-05
128438
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VITRINSKÅP, Karl Andersson, rödlackerat, höjd
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Smärre skador